zadzwoń do nas

+48 660 746 329

Adwokat Małgorzata Siemieniacka


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Od ponad dziesięciu lat związana z warszawskimi Kancelariami Adwokackimi i Radcowsko Adwokackimi.


Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych i gospodarczych. Zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców, w szczególności spółek kapitałowych z udziałem podmiotów zagranicznych. Ma bogate doświadczenie w zakresie bieżącego doradztwa i obsługi korporacyjnej spółek, spółdzielni i fundacji. Realizuje projekty przekształceń i połączeń podmiotów gospodarczych. Od wielu lat jest bezpośrednim doradcą zarządu w spółkach kapitałowych działających w branży mody, reklamy, handlu i pośrednictwa finansowego.


W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zdobyła duże doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży farmaceutycznej, energetycznej, ciepłownictwa, górnictwa, przemysłu maszynowego i specjalnego. Prowadziła obsługę podmiotów z udziałem Skarbu Państwa oraz podmiotów zagranicznych. Prowadziła sprawy administracyjne i gospodarcze spółek hazardowych oraz regulowała stany prawne nieruchomości na rzecz wiodących przedsiębiorstw przesyłowych.


Doradza oraz pomaga zarówno przedsiębiorcą, jak i osobom fizycznym w rozwiązywaniu ich problemów oraz regulowaniu stanu prawnego. W oparciu o wypracowane narzędzia pomaga wierzycielom w prowadzeniu skutecznej windykacji.


Szczególną pasją adwokat Małgorzaty Siemieniackiej jest prowadzenie sporów sądowych. Z sukcesami prowadzi postępowania sądowe z różnych dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, prawa nieruchomości, prawa prasowego, własności intelektualnej i ochrony dóbr osobistych. Szczególnie bliskie są jej sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Prowadzi postępowania sądowe, uczestniczy w mediacjach i negocjacjach. Ponadto, świadczy usługi doradcze z zakresu prawa kanonicznego, między innymi pomaga występować na drogę procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego.


Adwokat Małgorzata Siemieniacka posiada bogate doświadczenie w występowaniu jako obrońca i pełnomocnik w procesach karnych, także w trybie przyspieszonym.


Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych, szkoleniach oraz warsztatach. Cały czas pogłębia swoją wiedzę oraz podnosi kwalifikacje zawodowe by świadczone przez nią usługi były na najwyższym poziomie.